Zdjęcia naszego gospodarstwa i okolic Sierżna. Dziękujemy wszystkim za fotografie :)
chatawewsi.pl
Nasza chatka w zimowym ubranku ;)
Dwie Baśki
Stodoła (11.2008)
Pierwszy śnieg :) Poranek 21.11.2008
Nasz nowy staw nabiera wody
Już pierwszy śnieg a jeszcze są maliny (20.11.2008)
Cud natury: Kwitnący złotokap w listopadzie (20.11.2008)
Zachód słońca
Własne jabłka
Coroczny ptasi sejmik
Pobliskie jezioro
Dary lasu ;)
Mały staw (z rybami)
Konie
Jesienny widok na pola
Nasz sąsiad - pustułka
Duży staw (zarybiony)
Babie lato